Serdecznie zapraszamy na kwietniowy, bezpłatny pokaz filmowy. W czwartek 27 kwietnia br. o godzinie 12.00 w poznańskim Kinie Rialto odbędzie się pokaz filmu „Za duży na bajki”

W życiu 10-letniego Waldka, wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki, która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Ale choć nietuzinkowa krewna funduje Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania, chłopak otrzymuje od niej przy okazji najcenniejszą lekcję życia.  Zwiastun filmu można obejrzeć tutaj 

Po pokazie

Po pokazie zapraszamy na dyskusję. O historii pokazanej w filmie, ale i zdrowych nawykach żywieniowych porozmawiamy z zaproszonymi gośćmi z poznańskich przedsiębiorstw społecznych.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz dostępny TUTAJ

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! 

 Pokaz filmowy z przedsiębiorczością społeczną jest jednocześnie podsumowaniem ostatniej edycji warsztatów z przedsiębiorczości społecznej prowadzonych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w poznańskich szkołach podstawowych. Warsztaty edukacyjne były realizowane na zlecenie Urzędu Miasta Poznania.

Skip to content