25 listopada br. zapraszamy na pokaz filmu: Sokół z masłem orzechowym do poznańskiego Kina Rialto. Po filmie odbędzie się spotkanie z przedstawicielami poznańskich organizacji pozarządowych wspierających osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Bohaterem filmu jest Zack, młody mężczyźnie z zespołem Downa, który by spełnić swoje marzenia rusza w świat. Ucieka z domu opieki dla seniorów,
w którym mieszkał, by zostać gwiazdą wrestlingu. Nie jest w tej podróży sam, towarzyszy mu Tyler –  drobny złodziejaszek. Wspólna podróż okazuje się wyzwaniem i zmienia ich życie. W filmie występują: Zack Gottsagen jako Zak, Shia LaBeouf jako Tyler oraz Dakota Johnson jako Eleanor.

Pokaz filmu rozpocznie się o godzinie 10.00. Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny, wymagane jest jednocześnie zgłoszenie udziału poprzez wysłanie wiadomości na adres: anna@spoldzielnie.org

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Przedsiębiorczo i społecznie: warsztaty w poznańskich szkołach podstawowych realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych na zlecenie Urzędu Miasta Poznania.

Polecamy również nasz Przewodnik fimowy 

Skip to content