Zapraszamy szkoły podstawowe z terenu miasta Poznania do udziału w 10-godzinnych nieodpłatnych warsztatach
z przedsiębiorczości społecznej

Obecna rzeczywistość uczy nas otwartości na zmiany. My również musieliśmy zmodyfikować nasze plany, aby dostosować się do panujących warunków. Zamiast stacjonarnych warsztatów prowadzonych przez zespół Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych proponujemy zajęcia hybrydowe łączące ze sobą elementy działań stacjonarnych i pracy online.

Co oferujemy?

  • pakiet startowy dla szkół – gry planszowe, karciane, filmy dydaktyczne ( → sprawdź nasze narzędzia)
  • program i scenariusze zajęć (→ zobacz nasze scenariusze)
  • webinaria, podcasty, spotkania online z przedsiębiorstwami społecznymi
  • wsparcie w realizacji zajęć lekcyjnych

4 pierwsze szkoły, które zrealizują kurs otrzymają nagrody niespodzianki!  

 

Udział w kursie jest nieodpłatny. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z Anną Dranikowską: anna@spoldzielnie.org, tel. 503 742 305.

Realizacja warsztatów zaplanowana jest na przełomie października i listopada. Już dziś zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, które organizujemy w wersji online. Spotkajmy się 8 października 2020, by zainspirować się na nowy rok szkolny. Zapisy na wydarzenie rozpoczną się 30 września br.

 

Oferta jest dedykowana szkołom podstawowym z terenu miasta Poznania. Działania prowadzimy w ramach projektu PS: przedsiębiorczo i społecznie. Warsztaty edukacyjne dla uczniów poznańskich szkół podstawowych, realizowanego na zlecenie Miasta Poznań. Jego głównym celem jest realizacja zajęć z obszaru przedsiębiorczości społecznej wśród uczniów szkół podstawowych, klas 6-8.

 

Skip to content